שיש

שיש

שיש נחשב לאחד מחומרי הגלם הפופולאריים כחלק מתהליך הום סטיילינג של ביתנו. בחירה נכונה בשיש תיצור הרמוניה בין החללים השונים בבית ותאפשר לנו להנות משילוב אידיאלי שבין פונקציונליות למראה עיצובי מרהיב.

את סוגי השיש השונים חוצבים מאבנים טבעיות וחשוב להדגיש כי יש הבדל ניכר בין אבן שמתאים לחדר האמבטיה, למטבח ולמטרות חיפוי, למרות שכן ניתן למצוא סוגים ספיציפיים שמתאימים למטרות שונות. בכדי שנוכל לבחור את הסוג האולטימטיבי למטרה שלנו, עלינו לקחת בחשבון אלמנטים איתם השיש יבוא במגע כמו למשל לחות, מים, חום, כתמים ועוד. בין סוגים  הנפוצים לשימוש במטבחים הוא שיש קררה בעל מראה אלגנטי ונקי בצבעים אפור-לבן. את הקררה חוצבים באיטליה והוא מתאים למטבחים מודרניים וקלאסיים. בנוסף, ניתן לעשות בו שימוש למטרות חיפוי, ריצוף וגם כמשטחים בחדר האמבטיה בשל תכונותיו הייחודיות. מכיון והקררה סופח כתמים, עדיף שלא לבחור בו למטרת משטח עבודה במטבח.

לבחירת חברה המתמחה במכירת שיש מכל הסוגים כנסו כאן 

שיש לריצוף

אם אתם מחפשים דרך לרצף את הבית באלגנטיות שתעניק לחלל מראה יוקרתי וטאצ׳ ייחודי, התשובה היא כמובן שיש. לא רק שהמראה שמתקבל מדהים וסופג מחמאות רבות, הבחירה לרצף את הבית בשיש מעלה את ערך הנכס ומסופי לו אופי מיוחד. האבן נחשבת לחומר חזק ועמיד במיוחד, אך כדי לשמור עליו חשוב לעשות שימוש במוצרי ניקוי המיועדים לסוג האבן בו בחרתם. יתרון נוסף הוא שניתן בכל כמה שנים לחדש את מראה האבן על ידי תהליך ליטוש מיוחד. השימוש בשיש יוצר מראה אחד, זאת בשונה מקרמיקה למשל. ניתן לבחור ברמות גימור שונות החל ממבריק עד מט. שיש יכול להתאים לריצוף של בתים בעיצוב מודרני, קלאסי או גפרי. בתי מלון יוקרתיים ברחבי העולם, ספאות, מוזיאונים וגלריות בוחרים לעשות שימוש בחומר הגלם שיש במטרה ליצור מראה יוצא דופן ומרשים.

חומר השיש מתאים גם לייצור כיורים בחדרי האמבטיה והשירות, בריקים לחיפוי חיצוני או פנימי ועיצוב חלונות. באמצעות השימוש בשיש, ניתן גם ליצור מדרגות פנים או חוץ שיעניקו לכניסה או לחלל הפנימי מראה מרהיב ומהודר. בשונה ממדרגות עץ למשל הדורשות תחזוקה שוטפת, מדרגות שיש נחשבות לעמידות ונשמרות לאורך שנים רבות.

אבני בר – בחירות אבני חיפוי לבית ולבניין