פרביטל

פרביטל

חברת פרביטל היא בין יצרניות האבן והשיש הגדולות ביותר בישראל. באולם התצוגה של פרביטל תוכלו להתרשם מ-200 סוגים של משטחים יפהפיים שיאפשרו לכם להתאים את סוג החיפוי, הריצוף והקרמיקה לחלקים השונים בבית או במשרד וליצור מראה הרמוניה, יוקרתי ומרשים. חברת פרביטל משמשת במהלך השנים האחרונות כנציגה הבלעדית של המותג האיטלקי אנטוליני שנחשב למותג השיש היוקרתי והאיכותי ביותר בעולם. החברה נוסדה בשנת 1956 והיא עוסקת הן ביבוא והן בייצור מה שמעניק לה בישראל סוג של בלעדות. בנוסף, החברה גם מספקת שירותי ייעוץ, תכנון, הדמיה והתקנה של המשטחים השונים בבית.

למה חברת פרביטל?

בעזרת שירותיה המקצועיים של החברה תוכלו לכסות את כל נושא המשטחים והחיפויים בבית. משטחי עבודה למטבח, התקנה של אי במטבח, משטחים לאמבטיה, ריצופים וחיפויים הן לחדרי האמבטיה והן לאזורים חיצוניים של הבית – הכל נמצא תחת קורת גג אחת. בנוסף, החברה מספקת שירות ייעודי לאדריכלים ומעצבים תוך לייוי צמוד משלב התכניות ועד שלבי הביצוע. גלריית האבנים של ברביטל כוללת בתוכה מגוון רחב מבין אבן שיש, גרניט פורצלן, אבן קוורץ, אוניקס ועוד. מדובר בעולם שלם של מרקמים, צבעים ורמות גימור שונות.

המפעל של החברה ממוקם באזור התעשייה של עמק חפר, אולם התצוגה ממוקם ברחוב פנקס בעיר נתניה וסניף הדגל של החברה במתחם דיזיין סנטר בסמוך לקניון אילון.

צור קשר

סניף הדגל בדיזיין סנטר

טלפון: 072-39-26-770

סניף השרון בנתניה

טלפון: 072-39-26-880

מפעל ותצוגת אבן

טלפון: 072-39-26-622

אבני בר – בחירות אבני חיפוי לבית ולבניין