אודות אבני בר

כולנו חולמים על בית מושלם ומשופץ יפה. מי לא רוצה לחזור אחרי יום ערוך בעבודה לדירה חדשה עם עיצוב שתפור רק עליו? איזה עושר זה להזמין משפחה או חברים לארוחה חגיגית בסלון עם שולחן אוכל גדול ולהרגיש גאה בחידושים בבית שלך שעשית אותם לבד!

אבני בר – מי אנחנו?

באתר " אבני בר " אתם יכולים למצוא את כול המידע הכי חשוב על בנייה, שיפוצים ועיצוב בית. הנושא המרכזי שלנו הוא בחירות אבני חיפוי, אבני ריצוף לבית ולבניין. יש כול כך הרבה סוגים של אבני בר ושימוש שלהם מאוד רחב שאפילו לא כול איש מקצוע יודע בידיוק באיזה אבן איפו כידי להשתמש. אז איזה סוגים אבני בר קיימים, איפו נחצבים אותם, מה השימושים שלהם ואיפו כידי ליקנות אותם? באתר שלנו אנחנו נותנים לכם תשובות לכול השאלות האלה. אנחנו מפרסמים המלצות ועוד מידע על החברות שמייצרים חומרי גלם לבנייה ושיפוצים, למשל "אבן השוהם", "שיש פאר", "אבו הר נבו", "מידאס מטאל" ואחרים. זה לא קל לבחור ספק אמין ואחראי, אתר " אבני בר " יעזור לכם לפתור את הבעיה הזאת.

אבני בר

 

מה המטרה שלנו?

בבלוג שלנו יש הרבה כתבות ומאמרים על שיפוצים, ריצוף וחיפוי, מידע מקצועי על דלתות פנים ודלתות כניסה, עיצוב מטבחים, חדרי ילדים וחדרי אמבטיה. אנחנו מציעים מדריכים שונים על מגוון נושאים מעניינים כמו מדריך להתקנת קיר בריקים. איך יודעים שהגיע הזמן לשפץ את הדירה? עיצוב, שידרוג או בנייה מחדש של הבית? מה עדיף?  אנחנו תמיד ממליצים להתייעץ עם איש מקצוע. אבל קודם כול חשוב להסוף כמה שיותר מידע מאנשים שיש להם ניסיון רב. אתר שלנו הוא אתר מאוד אינפורמטיבי שנכתב עלידי אנשים כאלה.

פרסום באתר שלנו

אתם מוזמנים גם לפרסם אצלינו מאמרים נוספים בתחום בנייה ועיצוב, כתבות על פרויקטים חדשים בישראל ומחוץ לארץ. אנחנו לא מפרסמים מודעות, המלצות או כתבות בתשלום. האתר משמש רק להחלפת מידע בין אנשים שעוסקים בעיצוב או שיפוצים. אתם יכולים לבקר אותנו בדף פיסבוק שלנו או בgoogle + ולשתף פוסטים שלנו. או צרו איתנו קשר באימייל [email protected]